Firemná história

Krátke informácie o našej spoločnosti

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou vykurovacích systémov ADAX z Nórska od roku 2008.
Za uvedené obdobie sme rozvinuli spoluprácu s mnohými obchodnými partnermi, evidujeme veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa rozhodli vybudovať si kúrenie do svojich objektov s použitím konvektorov ADAX.
Prvoradou prioritou je pre nás 100% spokojnosť našich zákazníkov s kvalitou produktov.

ČESTNÉ UZNANIE – za výrobok roku 2010

Na výstave MODOM 2010

2008

Naša spoločnosť započala predaj a distribúciu vykurovacích systémov Adax z Nórska

2010

Na výstave MODOM sme s konvektorom Adax Neo získali ocenenie – ČESTNÉ UZNANIE – za výrobok roku 2010

2012

Do nášho portfolia sme pre rozšírenie sortimentu zahrnuli aj ďalšie konvektory od Nóskeho výrobcuGLAMOX

2013

Realizácia výstavby prvého bytového komplexu SOHOTOWER, ktorý je vykúrenýkonvektormi Adax NEO

2014

Po prvý krát pokoril predaj konvektorov Adax NEO hranicu 1000 predaných kusov za rok

2015

Nová moderná webová stránka KONVEKTORY

2017

Do predaja bola uvedená nová produktová rada konvektorov s WiFi termostatmi.

2018

Po desiatich rokoch nášho pôsobenia na trhu , viac ako 10 000 kúriacich konvektorov ADAX NEO v Slovenských domácnostiach

Našou stratégiou je dlhodobé plánované poskytovanie služieb predaja úspešných a moderných produktov a nie neetický rýchly spôsob predaja nekvalitných produktov.
S dôverou sa na nás môžete obrátiť v prípade , že potrebujete poradiť pri získavaní ďalších podrobných informácií, alebo pri zrealizovaní nákupu – objednávky.

Aj v prípade, že sa momentálne nechystáte nakupovať, kontaktujte nás telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu, sme pripravení poskytnúť Vám také informácie, ktoré Vám v budúcnosti môžu napomôcť rozhodnúť sa. Vo fáze rozhodovania sa pre vhodný produkt, ktorý sme pripravovali ponúkať na našom trhu, sme sa riadili predovšetkým horeuvedenými prioritami s cieľom priviezť k Vám do Vašich domovov, hotelov, chát, pracovní, firiem moderný, elegantný štíhly dizajn tak, aby vyhovoval moderným interiérom. 
Módne farby konvektorov zabezpečia pre Vaše miestnosti svieži a kreatívny kontrast so zreteľom na dnešné energetické požiadavky a energetickú účinnosť. 
Vstavané automatické útlmové režimy a špeciálna konštrukcia vykurovacej vložky môžu zabezpečiť až 20% zníženie spotreby energie na vykurovanie oproti tradičným elektrickým konvektorom.
Jedným z dôkazov ktorý poukazuje na našu správnu voľbu a je zároveň istou referenciou je ČESTNÉ UZNANIE za výrobok roku 2010 , ktoré udelila vykurovacím panelom ADAX NEO Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia ZSVTS na výstave MODDOM 2010.

Pokiaľ nás chcete navštíviť osobne , radi Vás privítame v našej predajni – showroome, na adrese KONTAKT

Alebo môžete navštíviť niektorého z našich partnerov, predajcov z rôznych regiónov Slovenska. Ohľadom kontaktov na jednotlivých predajcov nás prosím kontaktujte KONTAKT

NAŠI PARTNERI

Počas nášho pôsobenia na trhu sa nám v priebehu uplynulých rokov podarilo nadviazať obchodnú spoluprácu s mnohými partnermi, ktorí ponúkajú naše konvektory v rámci svojich obchodných priestorov, prostredníctvom webových stránok alebo nimi pravidelne osadzujú novostavby v rámci ich pôsobenia v stavebníctve pri budovaní kúrenia do domov, bytov, administratívnych budov , chát a podobne.

Navštívte niektorého z našich obchodných partnerov vo Vašom regióne a informujte sa ohľadom detailov ponúkaných konvektorov. Pokiaľ ste vo Vašom okolí nenašli žiadneho predajcu na aktuálny stav či sa Vo Vašom okolí medzitým nepribudol predajca, sa u nás môžete, informovať. Poskytneme Vám aktuálne informácie, aby ste sa mohli uistiť že ide o autorizovaného predajcu, ktorý Vám môže poskytnúť kvalifikované poradenstvo pri budovaní Vášho kúrenia a bude zárukou, že Vám bude poskytnutá plná 5 ročná záruka ktorá je uplatňovaná na všetky nami dovážané konvektory od výrobcu Adax.

Zoznam našich predajcov

ROGICOM SPOL. S.R.O.

Mostná 13, 949 01 Nitra


SALLEX EUROPE GROUP S.R.O.

Hlavná 101, 080 01 Prešov


SYNTEC SK S.R.O. MONTOVANÉ DREVODOMY

Na Čerešňovom vrchu 35, 949 11 Nitra


COOLBERRY s.r.o.

Doležalova 1, 821 04 Bratislava


ELEKTROMAX

Veterná 18/G , 917 01 Trnava


ELEKTRICKÉ KÚRENIE KOŠICE

PPSYS s.r.o. , Dopravná 12 , 040 13 Košice


ALNICO s.r.o.

Nám. slobody 13 , 071 01 Michalovce